Робота в Європі

Зарплата до 3000 євро

Доступні вакансії

Можливість отримання посвідки на проживання

Житло

В Європі існує великий попит на працівників, як кваліфікованих, так і без спеціальних вмінь. В останні роки роботодавці пропонують для мігрантів все більш вигідні умови роботи і більш високу зарплату, а відповідно робота в Європі стає все більш популярною серед наших співвітчизників, адже за кордоном люди мають можливість отримати достойну оплату своєї праці.

Роботу можна шукати самостійно або звернувшись в агентство. На різних онлайн порталах, присвячених пошуку роботи, людина сама може підібрати собі вакансію. Це має свої плюси і мінуси. Плюси самостійного пошуку – великий вибір вакансій, доступність. Мінуси – з усіма питаннями, що стосуються процесу працевлаштування, оформлення документів і переїзду доведеться розбиратися також самостійно. До того ж існує небезпека нарватися на шахраїв, які наживаються на довірі людей.

Підбір вакансій

 • безкоштовна консультація і бронювання вакансії;
 • пропозиції тільки від перевірених роботодавців;
 • прозорі умови роботи;
 • узгодження Вашої кандидатури з роботодавцем;
 • супровід протягом усього процесу працевлаштування та роботи.

Документи

 • тільки легальне працевлаштування;
 • підготовка пакету документів для отримання візи;
 • робоча віза на три місяці, півроку чи рік;
 • можливість отримання більш тривалої візи для працівників, які добре себе проявили;
 • підготовка карти перебування (karta pobytu, дозвіл на перебування в Польщі).

Підтримка

 • ми завжди на зв’язку, щоб відповісти на Ваші питання;
 • допомога в організації доїзду до місця роботи;
 • надання житла безкоштовно або за невелику плату;
 • підтримка в період адаптації в новій країні;
 • супровід протягом усього процесу працевлаштування та роботи.

Актуальні гарячі вакансії праці:

Чехія

На завод по виробництву динаміків в Остраві (Чехія) потрібні різноробочі - чоловіки і жінки (можуть бути сімейні пари), досвід роботи не потрібний.

100 Kč (крон) / година

Польща

На завод по виробництву динаміків в Остраві (Чехія) потрібні різноробочі - чоловіки і жінки (можуть бути сімейні пари), досвід роботи не потрібний.

100крон/година

Чехія

На завод по виробництву динаміків в Остраві (Чехія) потрібні різноробочі - чоловіки і жінки (можуть бути сімейні пари), досвід роботи не потрібний.

100крон/година

Наші переваги

Наш досвід і репутація - це найголовніше, але є ще дуже важливі моменти:

Досвід

Фірма працює на ринку 20 років, за яких реалізовано більше 2200 успішних справ. Співпрацює з державними та громадськими організаціями Польщі та України.

Компетентність

Наша компанія об’єднує різноманітних фахівців-юристів з різних галузей цивільного, адміністративного, торгового, фінансового та кримінального права.

Надійність

Співпрацюючи з нами, наші клієнти є повністю захищені, проінформовані в галузі наших правових компетенцій та розвитку бізнесу.

Професіоналізм

В компанії працюють професіонали, які гарантують найвищу якість виконання своїх послуг. Наші спеціалісти відповідально підходять до поставлених задач і ставлять своїм пріоритетом потреби кожного клієнта компанії.

Часто озвучувані питання?

Чи треба знати польську мову?

Ні. У Польщі величезна кількість вакансій без необхідності знання мови. На багатьох вакансіях навіть бригадири і начальство російськомовні, що дозволить Вам легко адаптуватися на роботі. Зі знанням мови Ви можете працювати на більш оплачуваній роботі.

Яка мінімальна заробітна плата в Польщі?

Мінімальна ставка за годину це 17 злотих брутто, мінімальний місячний оклад 2600 злотих брутто. Нижча оплата, ніж ця ставка є порушенням польського кодексу праці. 

Скільки можна заробляти в Польщі?

В середньому українці заробляють у Польщі до 4000 злотих в місяць, але це абсолютно не межа. Все залежить від самого кандидата і рівня його кваліфікації. Знає він польську мову чи ні, володіє спеціальними навичками чи ні. Наприклад, фахівці в будівництві можуть заробляти більше 6000 злотих в місяць, а водії – далекобійники до 5000 злотих в місяць.

Чи повинен я платити за вакансію?

Ні – чесний працедавець не потребує грошей за вакансію, а також часто безкоштовно оформлює робочі документи. Якщо Вас просять платити за вакансію на перед – велика вірогідність того, що Ви натрапили на шахрая.

Як знайти житло в Польщі?

Не турбуйтесь, як правило, працедавець представляє житло за невелику плату або навіть безкоштовно.

Контакт форма

Ми завжди на зв’язку!