Цікаво розвиватися разом із ПУБЦ

У час прогресу та вдосконалення є різні можливості і шляхи для отримання бажаного результату, тож і ми базуємося на освітніх обмінах та створюємо семінари від фахівців, тобто вчимося самі і готові поділитися знаннями із Вами, шановні партнери.

Адміністративна-правова підтримка від ПУБЦ

Використовуючи багатий досвід з представлення інтересів польських/українських підприємців у ділових стосунках, пропонуємо послуги з підтримки в проблемних питаннях з області права і управління. Ми також пропонуємо підтримку при створенні господарської діяльності в Польщі і в Україні. Підтримка у встановлення контактів з представниками державної адміністрації Польщі та України. Допомога у врегулюванні спірних питань. Пошук надійних і компетентних Партнерів для юридично-адміністративної репрезентації інтересів на території Польщі та України.

МІСІЯ ТА ЦІННОСТІ

ПРОЗОРІСТЬ

Всі члени Європейської Бізнес Асоціації дотримуються найвищих етичних стандартів в бізнесі. Ми поважаємо та дотримуємось політики нульової терпимості до корупції.

ВЕРХОВЕНСТВО ПРАВА

Ми – за чесну та прозору конкуренцію. Ми глибоко поважаємо інтелектуальні та інші права. Ми – за дотримання верховенства закону в усі часи, в усіх умовах.

ПАРТНЕРСЬКІ ВІДНОСИНИ

Ми поважаємо чесні, відкриті та предметні партнерські відносини між бізнесом та урядом, а також між компаніями-членами Європейської Бізнес Асоціації.

КУЛЬТУРА ТА ПОВАГА

Люди є найвищою цінністю для нас. Ми дбаємо про людей. Ми захоплюємось талантами. Ми поважаємо права людини, їх здоров’я, безпеку та рівні можливості на роботі.

БЕЗПЕКА ТА ТУРБОТА

Ми робимо все можливе для того, аби захистити інтереси наших членів – індивідуальні або колективні – на найвищому державному рівні. Ми підтримуємо та піклуємось про наші партнерські відносини з урядом з тим, аби забезпечити захищеність компаній-членів нашої Асоціації.

ПРИСТРАСТЬ ДО ІННОВАЦІЙ

Ми працюємо проактивно. Щодня ми креативно перетворюємо ідеї на результати.

Потрібна співпраця?

Ми тут, щоб допомогти з будь-якими питаннями чи проблемами, які ви могли б мати!

Дізнатися більше