Декілька слів про нас

Документи для роботи і проживання в Польщі та різноманітні послуги для фірм

  1. Допомога в працевлаштуванні та легалізації перебуванні людей за кордоном на офіційній основі без ризику. 
  2. Оформлення пакету документів для подачі на карту тимчасового перебування (karta pobytu).
  3. Відкриття власного бізнесу та господарської діяльності у Польщі, а також створення маркетологічної частини (сайту, соціальних медіа, і переклад на іноземні мови).
  4. Відкриття віз у США, Канаду, Австралію та Велику Британію. А також перекладацький супровід у посольствах відповідних країн з можливістю підготовки до співбесід на англійській мові.
  5. Розв’язання важких цивільних, адміністративних та кримінальних справ.

З 2000 року фірма ПУЦБ займається правовими, цивільними, кримінальними послугами, консалтингом фірм, міжнародною торгівлею, питаннями нерухомості.

Наша компанія об’єднує провідних спеціалістів та юристів у галузі еміграційного, цивільного, трудового, адміністративного та кримінального права. Це монолітний сплав досвіду, молодечого запалу, креативності та нестандартних підходів до вирішення непростих проблем.

Ви живете, працюєте чи навчаєтесь в Польщі? Маєте плани  відкрити тут свій бізнес, а може женитися, вийти заміж, купити будинок – тоді Ми – до Ваших послуг.

У Вас сталися серйозні переміни в житті. Ви приїхали сюди, тому, що вирішили щось кардинально змінити. Спробувати себе в нових умовах.

Пару десятків років тому ми наважилися на такий самий крок. Нас об’єднують не тільки спільна культура, мова та духовні цінності. Ми, як і ви, являємося частиною українського народу за межами своєї Батьківщини.

Колись ми пройшли цей самий шлях, котрий проходите сьогодні Ви – тому пропонуємо Вам плідну та взаємовигідну співпрацю практично у всіх питаннях Вашого життя, перебування, працевлаштування та бізнесу.